تبلیغات
مرجع تخصصی کنکور96 و دانشگاه فرهنگیان - خودت باش ، نه تقلید از دیگران
تابلوی اعلانات وب

راهنمایی ومشاوره

راهنمایی ومشاوره

سلام خدمت همه داوطلبین عزیز.
خیلی وقتا شده زمانیکه حرف از موفقیت پیش میاد ناخواسته سخن از پارامتر هایی میشه که همه فکر میکنیم لازمه اما یکی از این پارامتر ها خیلی خیلی لازم تره و اگر تنها به این یکی دقت کنیم به راحتی مسیر خودمون رو میسازیم . بله درست خوندید ، مسیر خودمون رو میسازیم اگر تنها به یک چیز اطمینان داشته باشیم .
خیلی وقتا شده ما طبق اهداف زیبایی که داریم ، برنامه ریزی های دقیقی میکنیم، منابع رو ریز به ریز تهیه میکنیم اما نهایتا چی میشه ؟ ما سعی در تقلید از یک نفر میکنیم که لیستی از منابع رو به ما داده ، نحوه درس خوندنش رو به ما گفته و ما سعی میکنیم مثل ربات از اون تقلید کنیم. البته منکر این نمیشم که اگر نکات مثبت و قابل اجرا برای شخص شما داشت حتما پیروی کنید اما تقلید صرف نه!
در ادامه مطلب داستان یکی از همین ادمایی که خودش رو باور کرد و هیچ وقت سعی نکرد جای کسی رو بگیره بلکه خودش رو به همه دیکته کرد و به قولی سری تو سرها  در آورد ، آورده شده اگر دوست دارید بدونید اون کیه لطفا به ادامه مطلب برید....

مایکل شوماخر 46 ساله یکی از قهرمانان جهان در مسابقات رالی است . او در سال 2012 توانست بالاترین رکورد را بزند و پس از آن هم از مسابقات رالی کناره گیری کرد و جایش را برای دیگر جوانان در عرصه ی رالی داد.

مایکل شوماخر در مصاحبه ای که اخیرا با رسانه ها داشته ، در آن یک خاطره ای را بازگو کرد . او می گوید : هنگامی که نوجوان بودم و پشت سر هم مقاماتی را در مسابقات رالی کسب می کردم ، کودکی با من آمد و عکسی گرفت . عکاس از این کودک سوال کرد که « می خواهی مایکل شوماخر شوی ؟ » او در پاسخ گفت : « نه ..! می  خواهم سباستین فتل شوم » . 

و اکنون سباستین فتل کوچک ، برای خود مردی شده و دارد سعی می کند در دنیای رالی رکورد مایکل شوماخر را بشکند . سباستین فتل ، یک جوان 28 ساله ی آلمانی است که در دوران قبل از بازنشستگی مایکل شوماخر ، جزو رقبای اصلی او به حساب می آمد .

آنها بارها باهم مسابقه داده اند و فتل همیشه سعی داشت تا مایکل را شکست دهد . اما حالا که مایکل از دنیای رالی خداحافظی کرده ، فتل سعی دارد تا رکورد مایکل شوماخر را بشکند .

برای پیشرفت سعی کنید خودتون باشید و از قابلیتاتون استفاده کنید

زندگیتون پر از خود باوری.
موفق باشید