تبلیغات
مرجع تخصصی کنکور96 و دانشگاه فرهنگیان - اجرای طرح معلم پژوهنده در سال گذشته با 1500اثر مدون
تابلوی اعلانات وب

راهنمایی ومشاوره

راهنمایی ومشاوره

رئیس اداره تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش قم خبرداد:
رئیس اداره تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان قم از اجرای طرح معلم پژوهنده در سال تحصیلی گذشته با حضور تعدادی از معلمین پژوهشگر و 1500اثر مدون و نظام مند خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم امیر هوشنگ ملاحسینی رئیس اداره تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان قم در همایش مدیران واحدهای آموزشی استان که با محوریت بهسازی آموزش در باشگاه فرهنگیان قم برگزارشد با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش استان قم در عرصه پژوهش و تحقیق از استان های سرآمد است گفت : مراسم تجلیل از برگزیدگان نهایی طرح های پژوهشی در آذرماه سال جاری و همزمان با هفته پژوهش در قم برگزار می گردد.

وی با اشاره به اینکه پورتال پژوهشی آموزش و پرورش استان با هدف ساماندهی پژوهشگران فرهنگی و تعامل و تبادل نظر و تسهیل در امور اداری ویژه کلیه کارکنان آموزش و پرورش راه اندازی گردیده است گفت : این پورتال یک سایت علمی و پژهشی است که می تواندد برای همکاران محترم بسیار موثر و مفید واقع شود.

ملاحسینی تاکید کرد: همکاران عزیزما می توانند پایان نامه های خود و همچنین مسائل علمی و مطالب اقدام پژوهی رادر این سامانه ثبت و حتی از آزمون هاو کارگاه های پژوهشی کسب اطلاع نمایند.

رئیس اداره تحقیق آموزش و پرورش استان در مورد آمادگی آموزش و پرورش برای اجرای برنامه های هفته پژوهش گفت : زنگ پژوهش در 25  آذرماه و همزمان با آغاز  هفته پژوهش در مدارس استان نواخته خواهد شد واز تمامی ظرفیت های لازم برای برجسته کردن این هفته  در نواحی و مناطق و همچنین اداره کل آموزش و پرورش استفاده می گردد.

وی در پایان با تاکید بر تشکیل کمیته های پژوهشی  و حضور در نمایشگاه های اقدام پژوهی بویژه در نمایشگاه هفته پژوهش که در دانشگاه قم برگزار خواهد شد از اجرای مسابقه کتابخوانی ویژه پژوهش در آموزش و پرورش خبرداد و افزود: انتظار می رود میدران محترم  هم خود در این مسابقات حضور فعال داشته باشند و هم نسبت به تبلیغ و توجیه همکاران جهت حضور اقدام نمایند.

وی یکی از شاخصه های معلم خوب و اثرگذار را مطالعه عمیق و  مستمر در زمان فراغت از کار دانست و گفت : معلمین استان قم از پرتوان ترین  و پویاترین  همکاران هستند و حضور این عزیزان در سال های گذشته  درعرصه های مختلف علمی و فرهنگی گواه این همه  توانمندی است.