تبلیغات
مرجع تخصصی کنکور96 و دانشگاه فرهنگیان - مانند عباس(ع) شهید شد....
تابلوی اعلانات وب

راهنمایی ومشاوره

راهنمایی ومشاوره

شهید حامد جوانی مدافع حرم حضرت زینب(س) در ۲۳ اردیبهشت ماه امسال در منطقه لاذقیه سوریه مجروح شد و به دلیل شدت جراحت در بیمارستان بقیه الله تهران به لقاء الله پیوست. این شهید آذربایجانی و  جوان ترین شهید مدافع حرم با از دست دادن دو دست و دو چشم خود، مانند عباس (ع) شهید شد.

این جوان غیور به خانواده ی خود  و عاشقان ابا عبدالله چنین وصیت کرده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

السلام علیک یا اباعبدالله

یاحسین تا آخرین قطره‌ی خون نمی‌گذاریم دوباره خواهرت به اسارت برود. تنها دلخوشی من برادر زاده‌ام علی است که وقتی او بزرگ شد بگوید که عمویت برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) رفته و شهید شده است، بگذارید علی افتخار کند.

مادر عزیزم اگر بنده توفیق شهادت پیدا کردم و برای من مجلس یادبود گرفتید در عزای من گریه نکنید چراکه دشمنان اسلام شاد و خرم می‌شوند و اگر گریه کنی در روز قیامت حلال نمی‌کنم و نیز مادرم بنده ان‌شاءالله در این سفر که به سوریه می‌روم عمودی می‌روم و افقی به ایران بازمی‌گردم و نیز به گروه موزیک لشکر بگویید چون من با شما سابقه دوستی و همکاری داشتم موقع ورود پیکر من به تبریز بصورت عالی و منظم به نواختن موزیک بپردازید.

     پدر عزیزم به دلم افتاده که این آخرین سفر من به سوریه می‌باشد و می‌دانم که شهید خواهم شد لذا از صمیم قلب مرا حلال کنید.

ای عاشقان اهل بیت رسول الله! من خیلی آرزو داشتم که ۱۴۰۰ سال پیش بودم و در رکاب مولایم امام حسین(ع) می‌جنگیدم تا شهید شوم و حال، وقت آن رسیده که به فرمان مولایم امام خامنه‌ای لبیک گفته و از اهل بیت پیامبر دفاع بکنم. لذا به همین منظور عازم دفاع از حرمین به سوریه می‌شوم و آرزو دارم همچون حضرت عباس(ع) در دفاع از خواهر بزرگوارشان شهید بشوم.